Dijital Pazarlamayı Feedly’den Takip Edin.

2008 yılında kurulan Feedly kullanıcıların takip etmek istediği sitelerin içeriklerini bir haber akışı şeklinde an ve an sunan Rss platformudur. 

Takip ettiğiniz web sitelerini Rss servisleriyle sizlere sunan Feedly tamamen kullanıcı dostu bir site olmasıyla diğer alternatif sitelere nazaran daha ilgi çekiyor.

Bunların yanında platformun android ve iosta uygulamaları olması uygulamanın daha çok kullanılabilirliğini sağlıyor. Ben şahsen bu uygulamayı mobilde iken kısa seyahatlerimde kullanıyorum. Normalde an ve an webten takip ettiğim uygulama ile son trendleri  takip edebiliyorum.

Dijital pazarlama konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, platformda add content diyerek hedef kelimenizi belirtmeniz gerekiyor öncelikle. Hedef kelimeniz örnek olarak “Seo” kelimesi olsun. Bu kelimeyi arattırdığınızda onla ilgili bütün web site, blog, portal içerikli siteleri çıkartıyor uygulama sizlere. Bu şekilde hem yeni sitelerden haberdar oluyorsunuz hemde o siteleri an ve an takip edip bir kategori altına alabiliyorsunuz.

Feedly nedir

Bir diğer özelliği ise Feedly‘nin sol tarafta gördüğünüz gibi kategorilere oluşturup yüzlerce farklı içerikteki siteyi bir çatı altında toplayıp daha sonra takip edebiliyor olmanız en büyük özelliklerinden birisi olmuş.

feedly kullanımı

Feedly’de etiket, url veya başlığınızı girerek aşağıda ki kategorilerden birisine ekleyebilir veya kendi kategorinizi oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile kendinizi geliştirmeniz çok mümkün arkadaşlar.