Google Ads Uzmanı

Home-2-Welcome-Pic
Google ADS İle İşlerinizi Büyütün

Niçin Google Ads
Danışmanlığı
Çok Önemlidir?

Google Ads uzmanına aynı zamanda Google Adwords uzmanıda diyebiliriz. Google’a reklam vermek istiyorsanız ve bu işi bilen bir uzmana bırakmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bundan sonra sizler Google Adwords uzmanı aramak yerine Google Ads uzmanı arıyor olacaksınız. Portföyümde yer alan onlarca markanın Adwords danışmanlığını yapmış ve senelik milyon liralık bütçeleri yönetmiş birisi olarak bu konuda sizler için hizmet verebilirim. Öncelikle ufak bir form doldurmanızı rica edeceğim.

Google ADS İşlerinizi Hızlıca Büyütür

Doğru ADS Stratejileri İle
Satışlarınızı Kısa Sürede Artırır

Kampanya bütçe yönetimi, Reklam grubu bütçe yönetimi, Kampanya teklif optimizasyonu, Reklam grubu teklif optimizasyonu, Kelime teklif optimizasyonu (Maliyet düşürme çalışması), Dönüşüm optimizasyonu (Günlük ve haftalık) Ve buna göre aksiyonların alınması, Google standartlarının site içi uygun hale getirilmesi (Başlık, içerik vb…), Google kalite standartlarının iyileştirilmesi (Kalite puanı, hız puanı, too oranı vb…), Reklam metinlerinin optimize edilmesi (haftalık, aylık), Reklam URL’lerin UTM olarak optimize edilmesi, Reklam uzantılarının takip edilmesi ve optimize edilmesi (telefon uzantısı, açıklama metni, site bağlantısı uzantısı, fiyat ve mesaj uzantısı vb…), Google GDN danışmanlık hizmeti (reklam kreatifinin hazırlanması, hedef kitle seçimi, konum seçimi, demografi seçimi), Youtube reklam danışmanlık hizmeti  (reklam kreatifinin hazırlanması, hedef kitle seçimi, konum seçimi, demografi seçimi), Remarketing çalışmasının yapılması, Alanımızdaki rakip site ve firma analizi, Reklam dönüşümünün kurulması, Reklam yayınlanma optimizasyonu boyunca destek hizmeti, Haftalık ve Aylık maliyet analizi ve raporlanması

Dönüşüm Odaklı Google Ads İle Satışlarınızı Artırın.
Dönüşüm Odaklı Reklamlarla Bütçenizde Tasarruf Sağlayın.
Google Ads Yatırım Yapın Uzun Vadeli Kar Edin.
SEO-Analytics-Image
Sertifikalı Google Ads Uzmanı

Niçin Sertifikalı Bir
Google Ads
Uzmanı?

Sektörde işinin ehli ve bunu bir uzman sınav yeterliliği ile onaylatmış kişiler her zaman bir adım daha güvenilirdir. Sizlerde çalışacağınız kurum veya danışmandan Google reklamları sertifikasını sormalısınız. Emin olun sertifikayı almak kolay değil ve bunu başaran danışman ve kurumlar sizlere fayda sağlayacaktır. Sınavlarını başarıyla tamamlamış olduğum sertifikalar: Google Ads Search, Google Ads Display.

Hemen Google ADS Teklifini Al!

Satışlarınızı Hemen Artırmak İstemez Misiniz?

  Google Reklamlarımız Hangi Alanlarda Gözükecek?

  Google Ads Reklamları İle Dönüşümlerinizi Artıralım.

  Arama ağı reklamları, Görüntülü reklamlar, Youtube(video) reklamları, Gmail reklamları,
  Mobil Uygulama reklamları, Alışveriş Reklamları, Remarketing ( Yeniden Pazarlama )

  Link-Building-Icon

  Google arama ağı reklamları ile anahtar kelime aramalarında nokta atış müşterileriniz sizlere ulaşsın. Bu reklam modeli ile direkt telefonlarınızı artırabilirsiniz.

  Keyword-Research-Icon

  GDN reklamlar ile hedef siteler, mobil uygulamalarda reklamlarınız hareketli görsel veya sabit olarak yayınlansın.

  Traffic-Analytics-Icon

  Dünyanın en çok izlenen video sitesinde reklamlarınız videolardan önce, altta, kenarda veya ana sayfada yayınlansın.

  Reklamlarınız hedef müşterilerin Gmail'inde yayınlansın. Direkt nokta atış yapalım.

  Content-Creation-Icon

  Daha önce sitenizi ziyaret etmiş ziyaretçilere reklamlarınızı başka sitelerde göstererek sitenize yeniden getirebiliriz. Bu reklam metodu çok değerlidir.

  Bir mobil uygulamanız var ise bu reklam yöntemi kesinlikle önerilir.

  Müşterilerden Daha Çok Telefon Mu İstiyorsunuz?

  Özel telefon araması reklamları ile telefonlarınızı hızlıca artıralım. Hemde istediğiniz bölge istediğiniz ilçe ve istediğiniz semt tekeline özel bölgesel Google Ads ile işlerinizi nokta atış büyütelim.

   AYLIK GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

   Google Ads'de Müşteri Desteği Çok Önemlidir

   Reklamlarınıza arama ağında tıklama başına, görüntülü ve video reklamlarda ise hem görüntülenme hemde tıklama başına ücret ödersiniz. 

   650
   Tamamlanan Proje
   300
   Müşteri Sayısı
   Google ADS Danışmanlığı
   Mutlu Müşterileri Yorumları 🙂