Hakkımda

UĞUR UĞURCAN KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital dünyaya çocuklu yaşlarda merhaba dedim. 2006 lise yıllarında hobi olarak kurduğum web siteleri üzerinden tecrübeler elde ettikten sonra bu işlere daha profesyonel olarak giriştim. Üniversite yıllarında(2009) sosyal medya üzerinde kurduğum kanallar ile toplam 5 milyon kişiye kadar ulaştım ve eğlence medya sitelerimle aylık 15 milyon gösterim elde ettim. Kendi projelerimin dışında başka projelere de yayıncılık yapıyorum.

Dijital pazarlama alanında çalışıyorum. SEM(Search Engine Marketing) , SEO(Search Engine Optimization), SMM(Social Media Marketing) alt alanlarında kendimi sürekli geliştiriyorum.

2012 yılında biriken tecrübem ile kurumsal dünyaya dijital pazarlama uzmanı olarak ayak bastım. Kurumsal dünyada Advancity bünyesinde kendimi sürekli geliştirerek e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında yöneticilik yaptım ve daha sonrasında bir çok firmada çalışarak kendimi geliştirdim.

Keller Williams Dijital Pazarlama Eğitiminden Kareler

Yayıncılık Yaptığım Markalar ve Çalışma Tipleri:

THY – Viral Reklam  Philips – Viral Reklam  Algida – Viral Reklam  Allianz – Viral Reklam  Milliyet.com.tr – Trafik Trendyol.com – CPL -CPS Onedio – Trafik Listelist- Trafik Ofpof – Trafik KızlarSoruyor.Com – Trafik  YouWin – Viral Reklam  TVYO – Video İzlenme Vidyomani – Video İzlenme 1V1Y.com – Üye-Satış Markalimo – CPL ŞehriKeyif – Sosyal Medya Limango – CPL – CPS İstanbul.net – CPL Evim.net – CPL Matchandtalk – CPL  Oyun Firmaları İçin Tıklayın

Ne Demişler?

Freelance Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Hizmetler bölümünden sizlere sunabileceklerimi inceleyebilirsiniz.