Hakkımda

Uğur Uğurcan Kimdir?

UĞUR UĞURCAN KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Dijital dünyaya çocuklu yaşlarda merhaba dedim. 2006 lise yıllarında hobi olarak kurduğum web siteleri üzerinden tecrübeler elde ettikten sonra bu işlere daha profesyonel olarak giriştim. Üniversite yıllarında(2009) sosyal medya üzerinde kurduğum kanallar ile toplam 5 milyon kişiye kadar ulaştım ve eğlence medya sitelerimle aylık 15 milyon gösterim elde ettim. Kendi projelerimin dışında başka projelere de yayıncılık yapıyorum.

Dijital pazarlama alanında çalışıyorum. SEM(Search Engine Marketing) , SEO(Search Engine Optimization), SMM(Social Media Marketing) alt alanlarında kendimi sürekli geliştiriyorum.

2012 yılında biriken tecrübem ile kurumsal dünyaya dijital pazarlama uzmanı olarak ayak bastım. Kurumsal dünyada uzun yıllar kendimi sürekli geliştirerek e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında yöneticilik yaptım ve daha sonrasında bir çok firmada çalışarak kendimi geliştirdim, eğitimler verdim. 2017’den itibaren kendi dijital ajansımı açarak firmalara, kobilere dijital pazarlama alanında hizmet vermeye devam ediyorum.

Ofis Nerede?

Bu Konu Hakkında Yorumlar: “Hakkımda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir