Hizmetler

Kurumsal SEO Danışmanı – SEO Uzmanı

HEMEN FİYAT TEKLİFİNİ AL!

VEYA HEMEN TIKLAYARAK ARAYABİLİRSİN

Kaliteli içerik ve kaliteli backlinke önem veren bir SEO uzmanıyla çalışmak sizlere uzun vadede fayda sağlar. Kısa ve geçici yapay bir şekilde ilk sayfa ve sıralara gelmek yüzünüzü kısa vadede güldürür, sevinirsiniz ama ileride bu sevinciniz büyük bir hüzüne dönüştüğünde kendinize boşuna kızmayın çünkü kısa vadede başarıyı sağlayan kişiler çoğunlukla hacklink yoluna gitmiştir. Sadece Google’u kısa dönemli manipüle etmekten başka birşey değildir. Google binlerce mühendis tarafından oluşturulan algoritmalarıyla bu yapılan manipülasyonları anlar. Bunu yapan kişilerde SEO çalışmasını profesyonel ve kurumsal yapan çoğu kişiye de “kurunun yanında yaşta yanar” atasözünün tam üstüne basacak cinsten zarar veriyor.

SEO çalışmalarında en çok bilinen premium SEO araçlarına erişimim var. Bu SEO araçlarından bazıları şunlar: Ahrefs, Moz, Majestic, KWfinder, KeywordTool.io, Buzzsumo, Authority Labs, Keyword Revealer ve birkaç dijital pazarlama aracı daha. Biliyorsunuz ki bu araçlara sahip olan SEO uzmanı kişiler çalışmalarınızı daha iyi görür, daha iyi okur ve sitenizi başarıya götürecek içerik inşaasını bunlara göre yapar. SEO aracı kullanmadan çalışma yapmak şuna benzer. Doktorun hastalığı ilerlemiş olan hastasına hiç bir test yapmadan sonuç görmeden operasyon yapmasını bir örnek olarak verebiliriz.

Doğru bir SEO danışmanı ile çalışarak rakiplerinizin önüne neden geçmeyesiniz ki? Arama motorlarında daha çok görünürlüğe sahip olmak size her zaman daha çok müşteri sağlayacaktır. Bu mesele tamamen sizlerin elinde. İstanbul’da güvenilir bir SEO danışmanı arıyorsanız yüzyüze görüşüp detayları hemen konuşalım

SEO Danışmanlığı Sürecinde Neler Yapacağız?

 • Arama Sonuçlarında Yükselme Çalışması
 • Kelime Seçimi, Kelime Analizi
 • Site İçi SEO Optimizasyonu
 • Rakip Analizi
 • Backlink Analizi
 • Site Dışı SEO Optimizasyonu (Backlink İnşaası)
 • Büyük Sosyal Medya Sayfalarında Tanıtım Desteği
 • Detaylı Şeffaf Raporlama

Hemen Formu Doldurarak Teklifinizi Alın!

Hangi Hizmet Hakkında Teklif Almak İstiyorsunuz?:

SEO DanışmanlığıSosyal Medya DanışmanlığıAdwords/Ads DanışmanlığıWeb Site Hizmeti

Bu Konu Hakkında Yorumlar: “SEO Danışmanı Uğur Uğurcan

 1. Sektörün %80’inin hiçbirşey bilmeden SEO yaptığı şu zamanlarda gerçek kaynaklarla sürekli kendini geliştiren bir uzmanla çalışmanızı kesinlikle öneriyorum kendisi e-ticaret alanında satışlarımın artmasını ve hayatımın tekrardan yoluna girmesini sağladı Allah razı olsun.

 2. Hocam selamlar, kurumsal alanda bir çok firma ile çalışmış bir SEO uzmanı arayışı içerisindeyiz sizlere form doldurdum en yakın zamanda dönüşlerinizi bekliyorum

 3. Uzun yıllar boyunca beraber bir çok SEO projesinde çalıştık özellikle turizm ve eğitim sektörlerinde SEO alanında arkadaşım uzmandır. Bunuda herkes bilmez lakin bu sektörlerde nerelerden hangi linklerle hızlıca yükseleceğini bilen ender SEO uzmanlarından.

 4. Uğur ile şirketimize ait websitelerin SEO’su için çalışıyoruz. Kendisi gayet çalışkan, düzenli, zamanında raporlama yapan biridir. Ayrıca etik kurallara bağlı çalışmaktadır. Uğur’la çalışmaktan dolayı çok memnunuz.

 5. SEO danışmanı kelimesinde yine ilk sıradasınız. Bence en güzel referans size Google olmuş bizim yazdıklarımız boşa be kardeşim…

 6. Şirketimizin SEO çalışmalarına Freelance olarak yardımcı olan Uğur hocama teşekkürlerimizi sunuyoruz 🙂

 7. Bence işinde uzman arkadaş değişen seo algoritmalarında tecrübesiyle sitenizi yerlerden kaldırabilir herşey için teşekkürler hocam….

 8. Uğur Beyle sağlık sektörüne dair sitelerde çalışma yaptık ve benim hiç umudum olmadığı şu seo işlerinde güvenimi tam anlamıyla kazandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir