SEO Danışmanlığı

SEO Tüm İşinize Yön Verir.

Niçin Arama Motoru
Optimizasyonu(SEO)
Gerçekten Çok Önemlidir?

Kaliteli içerik ve kaliteli backlinke önem veren bir SEO uzmanıyla çalışmak sizlere uzun vadede fayda sağlar. Kısa ve geçici yapay bir şekilde ilk sayfa ve sıralara gelmek yüzünüzü kısa vadede güldürür, sevinirsiniz ama ileride bu sevinciniz büyük bir hüzüne dönüştüğünde kendinize boşuna kızmayın çünkü kısa vadede başarıyı sağlayan kişiler çoğunlukla hacklink yoluna gitmiştir. Sadece Google’u kısa dönemli manipüle etmekten başka birşey değildir. Google binlerce mühendis tarafından oluşturulan algoritmalarıyla bu yapılan manipülasyonları anlar. Bunu yapan kişilerde SEO çalışmasını profesyonel ve kurumsal yapan çoğu kişiye de “kurunun yanında yaşta yanar” atasözünün tam üstüne basacak cinsten zarar veriyor.

SEO Hayatınıza Yön Verir

Doğru SEO Stratejileri
Satışlarınızı Uzun Vadeli Artırır

SEO çalışmalarında en çok bilinen premium SEO araçlarına erişimim var. Bu SEO araçlarından bazıları şunlar: Ahrefs, Moz, Majestic, KWfinder, KeywordTool.io, Buzzsumo, Authority Labs ve birkaç dijital pazarlama aracı daha. Biliyorsunuz ki bu araçlara sahip olan SEO uzmanı kişiler çalışmalarınızı daha iyi görür, daha iyi okur ve sitenizi başarıya götürecek içerik inşaasını bunlara göre yapar. SEO aracı kullanmadan çalışma yapmak şuna benzer. Doktorun hastalığı ilerlemiş olan hastasına hiç bir test yapmadan sonuç görmeden operasyon yapmasını bir örnek olarak verebiliriz.

Dönüşüm Odaklı SEO Optimizasyonu İle Satışlarınızı Artırın.
Google Ads Bütçenizden %50 Tasarruf Sağlayın.
SEO'ya Yatırım Yapın Uzun Vadeli Kar Edin.
SEO-Analytics-Image
Ücretsiz Site Analizinizi Yaptırın.

Hemen SEO Teklifinizi İsteyin!

  SEO Danışmanlığı Sürecinde Neler Yapacağız?

  Hemen SEO Danışmanlığı Teklifinizi İsteyin.

  Arama Sonuçlarında Yükselme Çalışması. Kelime Seçimi, Kelime Analizi, Site İçi SEO Optimizasyonu, Rakip Analizi, Backlink Analizi, Site Dışı SEO Optimizasyonu (Backlink İnşaası),Büyük Sosyal Medya Sayfalarında Tanıtım Desteği, Detaylı Şeffaf Raporlama

  Link-Building-Icon

  Site içi ve site dışı dönüşüm odaklı backlink inşaa çalışması.

  Keyword-Research-Icon

  Rakiplerinizin ve sizin hali hazırdaki kelime araştırması ile daha çok görünürlük sağlayabilirsiniz.

  Traffic-Analytics-Icon

  Site trafiğinizin kaliteli mi yoksa kalitesiz bir trafikten mi oluştuğunu analiz eder ve dönüşüm odaklı bir trafik stratejisi çıkartırız.

  Sitenizin tüm sıralama alan kelimelerini Semrush ile çıkartırız.

  Content-Creation-Icon

  Seçilen anahtar kelimelere özel yazarlarımız özgün ve kaliteli SEO uyumlu makaleler üretir.

  Aylık SEO çalışmasını sizlere zamanında raporlar ve yeni ayda yapılacakları listeleriz.

  Daha Fazla SEO Trafiğimi İstiyorsunuz?

  Arama motoruna özel yapacağımız özel trafik SEO çalışmaları ile sitenizin trafiğini gözle görülür derecede artıralım.

   AYLIK SEO DANIŞMANLIĞI

   SEO'da Müşteri Desteği Çok Önemlidir

   Doğru bir SEO danışmanı ile çalışarak rakiplerinizin önüne neden geçmeyesiniz ki? Arama motorlarında daha çok görünürlüğe sahip olmak size her zaman daha çok müşteri sağlayacaktır. Bu mesele tamamen sizlerin elinde. İstanbul’da güvenilir bir SEO danışmanı arıyorsanız yüzyüze görüşüp detayları hemen konuşalım.

   650
   Tamamlanan Proje
   300
   Müşteri Sayısı
   AYLIK SEO DANIŞMANLIĞI
   Mutlu Müşterileri Yorumları 🙂

   Bu Konu Hakkında Yorumlar: “SEO Danışmanı Uğur Uğurcan

   1. Elinize sağlık seo danışmanlığı konusunu çok iyi işlemişsiniz en kısa zamanda hizmet alımı noktasında iletişime geçeceğim.

   2. Merhaba Uğurcan Bey
    Sitemizin yeniden yapılması ve seo uyumlu sekilde ayarlanması talep ediyoruz iletisime geçerseniz çok seviniriz.

   3. Uzun yıllardır çalıştığımız için şunu söylemeliyim; bir SEO uzmanından ziyade şirketinize 360 derece bir dijital pazarlama danışmanı olarak almış gibi hissedeceksiniz. Emekleriniz için çok teşekkürler Uğur hocam.

   4. Sektörün %80’inin hiçbirşey bilmeden SEO yaptığı şu zamanlarda gerçek kaynaklarla sürekli kendini geliştiren bir uzmanla çalışmanızı kesinlikle öneriyorum kendisi e-ticaret alanında satışlarımın artmasını ve hayatımın tekrardan yoluna girmesini sağladı Allah razı olsun.

   5. Hocam selamlar, kurumsal alanda bir çok firma ile çalışmış bir SEO uzmanı arayışı içerisindeyiz sizlere form doldurdum en yakın zamanda dönüşlerinizi bekliyorum

   6. Uzun yıllar boyunca beraber bir çok SEO projesinde çalıştık özellikle turizm ve eğitim sektörlerinde SEO alanında arkadaşım uzmandır. Bunuda herkes bilmez lakin bu sektörlerde nerelerden hangi linklerle hızlıca yükseleceğini bilen ender SEO uzmanlarından.

   7. Uğur ile şirketimize ait websitelerin SEO’su için çalışıyoruz. Kendisi gayet çalışkan, düzenli, zamanında raporlama yapan biridir. Ayrıca etik kurallara bağlı çalışmaktadır. Uğur’la çalışmaktan dolayı çok memnunuz.

   8. SEO danışmanı kelimesinde yine ilk sıradasınız. Bence en güzel referans size Google olmuş bizim yazdıklarımız boşa be kardeşim…

   9. Şirketimizin SEO çalışmalarına Freelance olarak yardımcı olan Uğur hocama teşekkürlerimizi sunuyoruz 🙂

   10. Bence işinde uzman arkadaş değişen seo algoritmalarında tecrübesiyle sitenizi yerlerden kaldırabilir herşey için teşekkürler hocam….

   11. Uğur Beyle sağlık sektörüne dair sitelerde çalışma yaptık ve benim hiç umudum olmadığı şu seo işlerinde güvenimi tam anlamıyla kazandırmıştır.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir