Kurumsal SEO Danışmanı | +100’den Fazla Referans

 

Kurumsal SEO danışmanı aradığınız zaman çoğu insan gibi güvenilir bir danışman ile karşılaşmak istersiniz. Yaklaşık 10 senelik SEO danışmanlığı tecrübesiyle emin adımlarla sitenizi yukarıya taşımak istemez misiniz? Türkiye’de 5.000.000’dan fazla takipçisi bulunan fenomen sosyal medya kanallarına sahip olan bir SEO danışmanıyla çalışmak istemez misiniz?

Hemen Formu Doldur, Teklifini Al

Hangi Hizmet Hakkında Teklif Almak İstiyorsunuz?:

SEO DanışmanlığıSosyal Medya DanışmanlığıAdwords/Ads DanışmanlığıWeb Site Hizmeti

SEO’nun sadece backlink alıp yukarılara çıkılacağını düşünenler sitelerine uzun vadede zarar vermeye devam ediyor. Son 4 sene içinde sadece backlinke aşırı yatırım yapan firmalar çok sıralama kaybedip büyük cezalar almıştır. Bundan sonra kullanıcının aradığı cevabı vermeyen kalitesiz ve yazılmak için yazılan içerikler bir işe yaramamış boş bir balondan farkı kalmamıştır. Ben size bu konuda Kurumsal SEO Danışmanlığı veya bireysel SEO Danışmanlığı hizmeti verebilirim. 

Keller Williams Dijital Pazarlama Eğitiminden 2019

Kaliteli içerik ve kaliteli backlinke önem veren bir SEO uzmanıyla çalışmak sizlere uzun vadede fayda sağlar. Kısa ve geçici yapay bir şekilde ilk sayfa ve sıralara gelmek yüzünüzü kısa vadede güldürür, sevinirsiniz ama ileride bu sevinciniz büyük bir hüzüne dönüştüğünde kendinize boşuna kızmayın çünkü kısa vadede başarıyı sağlayan kişiler çoğunlukla hacklink yoluna gitmiştir. Sadece Google’u kısa dönemli manipüle etmekten başka birşey değildir. Google binlerce mühendis tarafından oluşturulan algoritmalarıyla bu yapılan manipülasyonları anlar. Bunu yapan kişilerde SEO çalışmasını profesyonel ve kurumsal yapan çoğu kişiye de “kurunun yanında yaşta yanar” atasözünün tam üstüne basacak cinsten zarar veriyor. 

SEO çalışmalarında tanesi 400 TL’den başlayan premium SEO araçlarına erişimim var. Bu SEO araçlarından bazıları şunlar: Ahrefs, Moz, Majestic, KWfinder, KeywordTool.io, Buzzsumo, Authority Labs, Keyword Revealer ve birkaç dijital pazarlama aracı daha. Biliyorsunuz ki bu araçlara sahip olan SEO uzmanı kişiler çalışmalarınızı daha iyi görür, daha iyi okur ve sitenizi başarıya götürecek içerik inşaasını bunlara göre yapar. SEO aracı kullanmadan çalışma yapmak şuna benzer. Doktorun hastalığı ilerlemiş olan hastasına hiç bir test yapmadan sonuç görmeden operasyon yapmasını bir örnek olarak verebiliriz.

Doğru bir SEO danışmanı ile çalışarak rakiplerinizin önüne neden geçmeyesiniz ki? Arama motorlarında daha çok görünürlüğe sahip almak size her zaman daha çok müşteri sağlayacaktır. Bu mesele tamamen sizlerin elinde. İstanbul’da güvenilir bir SEO danışmanı arıyorsanız yüzyüze görüşüp detayları hemen konuşalım 🙂

SEO Danışmanlığı Sürecinde Neler Yapacağız?

  • Arama Sonuçlarında Yükselme Çalışması
  • Kelime Seçimi, Kelime Analizi
  • Site İçi SEO Optimizasyonu
  • Rakip Analizi
  • Backlink Analizi
  • Site Dışı SEO Optimizasyonu (Backlink İnşaası)
  • Büyük Sosyal Medya Sayfalarında Tanıtım Desteği
  • Detaylı Şeffaf Raporlama

FORMU DOLDURUN, HEMEN SEO TEKLİNİZ GELSİN! 

Hangi Hizmet Hakkında Teklif Almak İstiyorsunuz?:

SEO DanışmanlığıSosyal Medya DanışmanlığıAdwords/Ads DanışmanlığıWeb Site Hizmeti