GOOGLE PLUS GMAIL ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR?

0

Google yapmakta olduğu yenilik ve kolaylıklarla kullanıcılarının gözünde her geçen gün bir adım daha öne geçmektedir. Google arama motorunda aramak istediğimiz herhangi bir kelimenin ilk harfini yazmamız bizler için yeterli oluyor günümüzde. Çünkü arama motorunun alt kısmında aranabilecek her türlü kelimeyi google bizlere gösteriyor. Bu muhteşem kolaylık dünya üzerinde büyük beğeni toplamıştı.

google plus

Kullanıcılarına sağlamış olduğu kolaylıklarına bir yenisini daha ekleyen Google yukarıda bahsettiğimiz uygulamayı artık Gmail platformuna da taşıyor. Bu yenilik sayesinde artık Gmail rehberinizde olmayan ancak Google+ arkadaş listenizde olan kişilere otomatik tanıma özelliğiyle mail atabileceksiniz. Yapmanız gereken mail göndermek istediğiniz kişinin baş harfini yazmak gerisini google sizin için yapıyor ve kişi listesini önünüze sunuyor.

Ayrıca yapılan diğer bir yenilik ile rehberinizde bulunan kişileri belli kategorilere sokma imkanınız da bulunmakta. Çember adı altında belirlenen bu kategoriler sayesinde eğer bir kişiyi az önce bahsettiğimiz kategoriye sokarsanız yani diğer bir deyişle çembere alırsanız o kişinin size atmış olduğu mailleri öncelikli e postalar kısmında görebilme imkanınız oluyor.

CEVAP VER