Kurumsal SEO Uzmanı Tercihinizi Neden Benden Yana Kullanmalısınız?

Kurumsal SEO Uzmanı olarak 2011 yılından beri firmalara hizmet vermekteyim.  Bu süre çerçevesinde kurumsal bir firmada dijital pazarlama uzmanı olarak çalışarak kendimi SEO alanında uzun yıllar boyunca geliştirdim. Google algoritma güncellemelerini sürekli takip ederek yapılan güncellemelere ve çalışılacak sektör ve kelimelere göre farklı stratejiler çıkartarak çalışmaya başlıyorum. Bu stratejiler tamamen etik ve legal sınırlar içerisinde yapılan ve sizlere 2 haftada bir raporlama sunulan çalışmalardır. Bu şekilde hem kafanız rahat hem gönlünüz rahat hem de size verilen garantiler sonucunda cebinizde zarara uğramayacak ve memnun olacaksınız. Benim için en önemli çalışma kriteri güven unsurudur. Zaten bu sayfaya ulaşmış ve bu kelimeyi okumuşsanız sizlere beni Google önermiştir. Çünkü SEO ile ilgili kelimelerde uzun yıllardır ilk sayfada yer alıyorum. Ve bunu başarmış diğer SEO’cu arkadaşlarımada güvenle bakabilirsiniz. Çünkü onlar ve biz uzun yıllardır sitelerimizde kaliteli içerikler çıkartıp insanlara değerli bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Tabii ki Google bunu kendi belirlemiş olduğu 200 kriter arasında derecelendiriyor ve bizleri layık olduğumuz konuma taşıyarak sizlere ulaşmamızı sağlıyor.

Önemli Olan Güven Ve Referans!

Müşterime vereceğim güveni boşa çıkarmamak ve sürekli çalışmak 1.prensibim olduğu için yapılan her çalışmanın benim için önemli bir referans olacağını sizlerinde unutmamanızı isteyeceğim. Çünkü sizleri hedeflenen konuma getirmek benim için diğer işleri de beraberinde getirecektir.

Bir SEO Uzmanına Nasıl Güvenebilirsiniz?

1- SEO uzmanınızı seçerken aldığınız teklif sonucunda sizlere sunmuş olduğu neler yapacağız isimli ön raporunu dikkatle inceleyin. Bu raporda zaten aşağı yukarı işinin ehli olduğunu anlayacaksınız.
2- SEO uzmanınızı seçerken referanslar ve önceden yapmış olduğu çalışmalarla ilgili rapor örneklerini isteyin. Bu raporlarda aldığı kaliteli veya kalitesiz linklere göre SEO uzmanının ne derece güvenilir olduğu anlaşılır. Ayrıca çalışmış olduğu kelimelerin halen ilk sayfada olduğuna emin olun. Halen emin değilseniz çalışmış olduğu firmaları arayarak güvenilir olup olmadığını sorabilirsiniz bu şekilde içiniz rahat etmiş olacak.
3- SEO uzmanının kendi sitesinin olması ve sitesinde SEO ile ilgili güncel kaliteli içerikler çıkartması kesinlikle bir güven faktörüdür. İşin detayına girmek isterseniz yazıları özgünlük testine sokup bu yazıların SEO danışmanına ait olup olmadığını anlayabilirsiniz.
4- SEO uzmanı sizlere ilk 3 sıra garantisi veya ilk sayfaya çok zor bir kelimede 2 ay içinde geleceğim diyorsa şüpheyle bakabilirsiniz. SEO uzmanı sıfatını kullanıp bir çok kişiyi kandırıp spam linklere basan yüzlerce çakma SEO uzmanı bulunuyor.
5- Bir SEO uzmanı 100 200 300 TL gibi fiyatlara çalışmaz. Çünkü SEO işi bir bütçe gerektirir. Çalışma yapılacak kelimenin zorluğuna göre bu bütçe 500 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor aylık olarak.

Eğer ki ucuz SEO hizmeti alacağım diye referansı olmayan birisiyle çalışırsanız sonucunda bu şekilde Google’dan yok olabilirsiniz 🙂 Bu aldığınız yaranın iyileşme süreci bir hayli zor olacaktır. İnsanlara nasıl güvenip güvenmeyeceğiniz konusunda önerilerimi mutlaka dikkate alın. Sonra topu tüm SEO sektörüne atmayın. Bu bütün sektörler için geçerlidir.


Gel Gelelim Beni Neden Tercih Etmeniz Konusunda Farkındalıklarıma…

SEO Uzmanları arama motorlarında web sitelerinizin iç ve dış SEO optimizasyonunu yaparak daha üst sıralarda çıkmasını sağlar.  Ben sizin sitelerinizin için SEO işlemleri olarak neler yapıyorum bir bakalım ;

  • Site içi yapmış olacağım analizler ile Google gözünde kalitenizi ve itibarınızı arttıracak içerik çözümlerimiz ile uzun süreler boyunca Google’da üst sıralarda olacaksınız. Öncelikle site içi kaliteden başlayacağız sonra üst sıraları fethetmeye başlayacağız 🙂
  • Otoriter ve nitelikli backlink inşaası ile sitenize en alakalı yerlerden link alarak Google gözünde gerçekten doğal bir SEO çalışmasının olduğu izlenimi vererek spam ihtimalinden kurtulacaksınız. 
  • Büyük sosyal medya hesaplarımda sitelerinize doğal bir trafik hizmeti ile Google gözünde siteleriniz sürekli üst sıralara KALICI şekilde yönlenecektir. Çünkü elimde olan milyonluk sayfa kaynağı ile bu çok doğal. 
  • Sizlere SEO danışmanlığı hizmetinin yanında Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetide vermiş olacağım bir nebze. Çünkü uzun yıllar boyunca sosyal medya üzerinde büyük kanallarımın yönetimi ile uğraşmaktayım.
  • Arama motorlarında yükselme garantisi ile her ay belirlemiş olduğumuz hedefler dahilinde yükselecek ve ilk sayfaya gelerek ortalama 12 ay boyunca kalacaksınız diyebilirim.
  • Sitenizde form dönüşleri, telefon aramalarını arttırmak için sizlere danışmanlık sağlayacağım.
  • Sitenizde sizlere en iyi dönüşüm sağlayacak kelimeleri çıkartacağım(bazen sizlerin bulamadığı benim bulduğum 1 kelime herşeyi değiştirebilir) ve dönüşüm odaklı çalışacağım için sizlere ilk sayfaya getirmekten öte bir hizmet sağlayacağımın garantisini verebilirim(2011’den itibaren dijital pazarlama uzmanı olarak kurumsal bir firmada tam zamanlı çalışmanın tecrübelerini kullanacağım)
  • Sizler için SEO araçlarından çıkarmış olduğum derin analizler ve yorumlarım ile neredeyse projenize ortakmışım gibi benimsemiş olup buna göre site içi aksiyonlar almanızı sağlayacağım.

Sizlerde güvenilir bir SEO uzmanı ile çalışmak istiyorsanız hemen aşağıdaki formu doldurup teklif alabilirsiniz. Bu teklif akabinde uygun görürseniz isterseniz ofisinize gelip, istersenizde uygun bir yerde çay, kahve içer detayları konuşabiliriz 🙂 Önemli olan uzun dönemli ve kalıcı olarak çalışmamız. Unutmayın SEO sabır gerektiren bir süreç kesinlikle 1-2 aylık SEO çalışmasıyla yapılacak birşey değildir ve olamaz.

KURUMSAL SEO UZMANI

 

TEKLİFİNİZİ ALIN, GÖRÜŞELİM! 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir