Hakkında

UĞUR UĞURCAN KİMDİR? NE İŞ YAPAR?

Uğur Uğurcan

Ankara’da doğdum. 3 yaşından itibaren İstanbul’da yaşıyoruz. Evliyim ve Hazal isimli bir kız çocuğuna sahibim.

Dijital dünyaya çocuklu yaşlarda merhaba dedim. 2006 lise yıllarında hobi olarak kurduğum web siteleri üzerinden gelirler elde ettikten sonra bu işlere daha profesyonel olarak giriştim. Üniversite yıllarında(2009) sosyal medya üzerinde kurduğum kanallar ile toplam 5 milyon kişiye kadar ulaştım ve eğlence medya sitelerimle aylık 15 milyon gösterim elde ettim. Kendi projelerimin dışında başka projelere de yayıncılık yapıyorum.

Dijital pazarlama alanında çalışıyorum. SEM(Search Engine Marketing) , SEO(Search Engine Optimization), SMM(Social Media Marketing) alt alanlarında kendimi sürekli geliştiriyorum.

2012 yılında biriken tecrübesi ile Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak göreve başladım. Kurumsal dünyada Advancity bünyesinde kendimi sürekli geliştirerek e-ticaret ve dijital pazarlama alanlarında uzmanlaştım. 2017’den itibaren daha önceden de yıllardır tecrübe edinmiş olduğum home ofis stiline dönerek danışmanlığını sağladığım kurumlara odaklanmış durumdayım.

Blog dünyasında Türkiye’de kurumsal blog denilince akla gelen Turkcell Blog(Yeni tasarıma geçiyorlar şu an kapalı) ‘da yazarlık yapıyorum ve Türkiye’nin en iyi blogları arasında listeleme yapan Mediacatonline Power 100 listesindeyim.

Yayıncılık Yaptığım Markalar ve Çalışma Tipleri:

THY – Viral Reklam  Philips – Viral Reklam  Algida – Viral Reklam  Allianz – Viral Reklam  Milliyet.com.tr – Trafik Trendyol.com – CPL -CPS Onedio – Trafik Listelist- Trafik Ofpof – Trafik KızlarSoruyor.Com – Trafik  YouWin – Viral Reklam  TVYO – Video İzlenme Vidyomani – Video İzlenme 1V1Y.com – Üye-Satış Markalimo – CPL ŞehriKeyif – Sosyal Medya Limango – CPL – CPS İstanbul.net – CPL Evim.net – CPL Matchandtalk – CPL  Oyun Firmaları İçin Tıklayın

İçinde Bulunduğum Projeler ve Kişisel Projeler:

Oha Diyorum Perculus ALMS ŞehriKeyif Sheetzoom

Freelance Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Yukarıdaki işlerin yanında bir çok firmaya freelance danışmanlık hizmeti veriyorum. Hizmetler bölümünden inceleyebilirsiniz.

Takip edebileceğiniz sosyal medya hesaplarım :

Twitter Hesabım  LinkedIn Hesabım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir